İçeriğe geç

Düzce Elazığ Arası Kaç KM

Düzce Elazığ arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Elazığ şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Elazığ arası kaç km? Düzce Elazığ arası kaç saat? Düzce Elazığ yol tarifi? Düzce Elazığ arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Elazığ İli Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Elazığ ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Elazığ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Elazığ ili yüzölçümü yaklaşık 9,153 km2’dir. Elazığ ilinin coğrafi konumu ise 40° 21’ ile 38° 30’K 38°17 ile 39°11D GPS koordinatlarıdır.

Düzce Elazığ Arası Kaç KM

Düzce Elazığ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 986 km’dir. Düzce Elazığ arası mesafe havayolu ile yaklaşık 731 km’dir.

Düzce Elazığ Arası Kaç KM

Düzce Elazığ Arası Kaç Saat

Düzce Elazığ arası kaç saat; Düzce Elazığ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 986 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat sürmektedir. Düzce Elazığ arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat sürmektedir. Düzce Elazığ arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 731 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 28 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat

Otobüs ile;

13 saat

Uçak ile;

1 saat 28 dakika

Düzce Elazığ Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Elazığ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 986 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 55 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 79 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Elazığ Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Elazığ arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Elazığ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Elazığ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.