Bolu Elazığ Arası Kaç KM

Bolu Elazığ arası kaç km; yazımızda öncelikle Bolu ve Elazığ şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bolu Elazığ arası kaç km? Bolu Elazığ arası kaç saat? Bolu Elazığ yol tarifi? Bolu Elazığ arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bolu ile Elazığ İli Hakkında Genel Bilgiler

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Elazığ ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Elazığ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Elazığ ili yüzölçümü yaklaşık 9,153 km2’dir. Elazığ ilinin coğrafi konumu ise 40° 21’ ile 38° 30’K 38°17 ile 39°11D GPS koordinatlarıdır.

Bolu Elazığ Arası Kaç KM

Bolu Elazığ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 949 km’dir. Bolu Elazığ arası mesafe havayolu ile yaklaşık 691 km’dir.

Bolu Elazığ Arası Kaç Saat

Bolu Elazığ arası kaç saat; Bolu Elazığ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 949 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Bolu Elazığ arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Bolu Elazığ arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 691 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat 30 dakika

Otobüs ile;

12 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 25 dakika

Bolu Elazığ Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bolu Elazığ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 949 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 53 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 76 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bolu Elazığ Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bolu Elazığ arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Elazığ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Elazığ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.