İçeriğe geç

Bilecik Elazığ Arası Kaç KM

Bilecik Elazığ arası kaç km; yazımızda öncelikle Bilecik ve Elazığ şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bilecik Elazığ arası kaç km? Bilecik Elazığ arası kaç saat? Bilecik Elazığ yol tarifi? Bilecik Elazığ arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bilecik ile Elazığ İli Hakkında Genel Bilgiler

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 14.030 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 36°30-38°25” Kuzey ve 34°48-36°41” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Elazığ ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Elazığ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Elazığ ili yüzölçümü yaklaşık 9,153 km2’dir. Elazığ ilinin coğrafi konumu ise 40° 21’ ile 38° 30’K 38°17 ile 39°11D GPS koordinatlarıdır.

Bilecik Elazığ Arası Kaç KM

Bilecik Elazığ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1056 km’dir. Bilecik Elazığ arası mesafe havayolu ile yaklaşık 812 km’dir.

Bilecik Elazığ Arası Kaç Saat

Bilecik Elazığ arası kaç saat; Bilecik Elazığ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1056 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Bilecik Elazığ arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Bilecik Elazığ arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 812 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 30 dakika

Otobüs ile;

13 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 35 dakika

Bilecik Elazığ Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bilecik Elazığ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1056 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 59 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 85 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bilecik Elazığ Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bilecik Elazığ arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Elazığ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Elazığ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.