Edirne Süloğlu Arası Kaç KM

Edirne Süloğlu arası kaç km; yazımızda öncelikle Edirne ve Süloğlu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Edirne Süloğlu arası kaç km? Edirne Süloğlu arası kaç saat? Edirne Süloğlu yol tarifi? Edirne Süloğlu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Edirne ile Süloğlu İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Edirne ili;

Marmara bölgesinde yer alan Edirne ilinin yüzölçümü yaklaşık 6,119 km2’dir. Edirne ilinin coğrafi konumu ise 41° 40′ 37.6752” Kuzey ve 26° 33′ 20.5776” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Süloğlu ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Süloğlu ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 372 km2dir. Süloğlu ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 46′ 2.9532” Kuzey ve 26° 54′ 42.0984” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Edirne Süloğlu Arası Kaç KM

Edirne Süloğlu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 95 km’dir.

Edirne Süloğlu Arası Kaç KM

Edirne Süloğlu Arası Kaç Saat

Edirne Süloğlu arası kaç saat; Edirne Süloğlu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 95 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Edirne Süloğlu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Edirne Süloğlu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Edirne Süloğlu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 95 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 6 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 8 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Edirne Süloğlu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Edirne Süloğlu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Edirne’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Edirne’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Süloğlu’na yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Süloğlu’na yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.