İçeriğe geç

Düzce Edirne Arası Kaç KM

Düzce Edirne arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Edirne şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Edirne arası kaç km? Düzce Edirne arası kaç saat? Düzce Edirne yol tarifi? Düzce Edirne arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Edirne İli Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Edirne ili;

Marmara bölgesinde yer alan Edirne ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Edirne ili yüzölçümü yaklaşık 6,098 km2’dir. Edirne ilinin coğrafi konumu ise 41.288°K 26.5215°D GPS koordinatlarıdır.

Düzce Edirne Arası Kaç KM

Düzce Edirne arası mesafe karayolu ile yaklaşık 483 km’dir. Düzce Edirne arası mesafe havayolu ile yaklaşık 407 km’dir.

Düzce Edirne Arası Kaç KM

Düzce Edirne Arası Kaç Saat

Düzce Edirne arası kaç saat; Düzce Edirne arası mesafe karayolu ile yaklaşık 483 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Edirne arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Düzce Edirne arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 407 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Düzce Edirne Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Edirne arası mesafe karayolu ile yaklaşık 483 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 27 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 39 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Edirne Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Edirne arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Edirne’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Edirne’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.