İçeriğe geç

Bilecik Edirne Arası Kaç KM

Bilecik Edirne arası kaç km; yazımızda öncelikle Bilecik ve Edirne şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bilecik Edirne arası kaç km? Bilecik Edirne arası kaç saat? Bilecik Edirne yol tarifi? Bilecik Edirne arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bilecik ile Edirne İli Hakkında Genel Bilgiler

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 14.030 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 36°30-38°25” Kuzey ve 34°48-36°41” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Edirne ili;

Marmara bölgesinde yer alan Edirne ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Edirne ili yüzölçümü yaklaşık 6,098 km2’dir. Edirne ilinin coğrafi konumu ise 41.288°K 26.5215°D GPS koordinatlarıdır.

Bilecik Edirne Arası Kaç KM

Bilecik Edirne arası mesafe karayolu ile yaklaşık 482 km’dir. Bilecik Edirne arası mesafe havayolu ile yaklaşık 335 km’dir.

Bilecik Edirne Arası Kaç Saat

Bilecik Edirne arası kaç saat; Bilecik Edirne arası mesafe karayolu ile yaklaşık 482 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Bilecik Edirne arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Bilecik Edirne arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 335 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 56 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

56 dakika

Bilecik Edirne Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bilecik Edirne arası mesafe karayolu ile yaklaşık 482 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 27 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 39 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bilecik Edirne Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bilecik Edirne arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Edirne’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Edirne’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.