İçeriğe geç

Düzce Merkez Yol Tarifi

Düzce Merkez yol tarifi; yazımızda öncelikle Düzce Merkez şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Merkez’e nasıl gidilir? Düzce Merkez yol tarifi? Düzce Merkez yol haritası? Düzce Merkez İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce Merkez İlçesi Hakkında

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce’nin ilçesi olan Düzce Merkez, Düzce’nin yerleşim yerlerinden biridir. Düzce Merkez İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 710 km2’dir. Düzce Merkez ilçesinin rakımı ise 149 m olarak hesaplanmıştır. Düzce Merkez ilçesinin Kuzeyinde Akçakoca, doğusunda Yığılca, batısında Çilimli ve Gölyaka, Güneyinde ise Kaynaşlı ve Bolu ilçeleri bulunmaktadır. Düzce Merkez ilçesi Karadeniz iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Düzce Merkez İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Düzce Merkez ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 247.419 nüfusa sahiptir.

Düzce Merkez İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Düzce Merkez Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Düzce Merkez’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Düzce Merkez Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce Merkez’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Düzce Merkez’e Nasıl Gidilir? Düzce Merkez Yol Tarifi

Düzce Merkez’e kara yolu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Düzce Merkez’e gelebilirsiniz. Düzce Merkez karayolu ile İstanbul’a yaklaşık 230 km, Ankara’ya yaklaşık 237 km, İzmir’den ise yaklaşık 583 km uzaklıktadır. Hava yolu ulaşımı ve Demir yolu ile ulaşımı yoktur.