İçeriğe geç

Düzce Gebze Arası Kaç KM

Düzce Gebze arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Gebze şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Gebze arası kaç km? Düzce Gebze arası kaç saat? Düzce Gebze yol tarifi? Düzce Gebze arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Gebze İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ilinin yüzölçümü yaklaşık 2,574km2’dir.Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40° 50′ 19.3848” Kuzey ve 31° 9′ 45.3924” DoğuGPS koordinatlarıdır.

Gebze ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Gebzeilçesinin yüzölçümü yaklaşık 418km2dir.Gebze ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 48′ 9.0612” Kuzey ve 29° 26′ 23.2620” DoğuGPSkoordinatlarıdır.

Düzce Gebze Arası Kaç KM

Düzce Gebze arası mesafe karayolu ile yaklaşık 167 km’dir.

Düzce Gebze Arası Kaç KM

Düzce Gebze Arası Kaç Saat

Düzce Gebze arası kaç saat; Düzce Gebze arası mesafe karayolu ile yaklaşık 167 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saatsürmektedir. Düzce Gebze arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saatsürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat

Otobüs ile;

3 saat

Düzce Gebze Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Gebze arası mesafe karayolu ile yaklaşık 167 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 10litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 14 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Gebze Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Gebze arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gebze’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gebze’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.