İçeriğe geç

Diyarbakır Düzce Arası Kaç KM

Diyarbakır Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Diyarbakır ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Diyarbakır Düzce arası kaç km? Diyarbakır Düzce arası kaç saat? Diyarbakır Düzce yol tarifi? Diyarbakır Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Diyarbakır ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Diyarbakır ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Diyarbakır ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Diyarbakır ili yüzölçümü yaklaşık 15,272 km2’dir. Diyarbakır ilinin coğrafi konumu ise 38.066°K 40.2715°D GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Diyarbakır Düzce Arası Kaç KM

Diyarbakır Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1115 km’dir. Diyarbakır Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 843 km’dir.

Diyarbakır Düzce Arası Kaç KM

Diyarbakır Düzce Arası Kaç Saat

Diyarbakır Düzce arası kaç saat; Diyarbakır Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1115 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Diyarbakır Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Diyarbakır Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 843 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 37 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat 30 dakika

Otobüs ile;

14 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 37 dakika

Diyarbakır Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Diyarbakır Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1115 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 62 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 90 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Diyarbakır Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Diyarbakır Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Diyarbakır’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Diyarbakır’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.