İçeriğe geç

Denizli Düzce Arası Kaç KM

Denizli Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Denizli ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Denizli Düzce arası kaç km? Denizli Düzce arası kaç saat? Denizli Düzce yol tarifi? Denizli Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Denizli ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Denizli ili;

Ege bölgesinde yer alan Denizli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Denizli ili yüzölçümü yaklaşık 12.134 km2’dir. Denizli ilinin coğrafi konumu ise 37°46′24.3″K 29°5′12.9″D  GPS     koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Denizli Düzce Arası Kaç KM

Denizli Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 572 km’dir. Denizli Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 393 km’dir.

Denizli Düzce Arası Kaç KM

Denizli Düzce Arası Kaç Saat

Denizli Düzce arası kaç saat; Denizli Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 572 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Denizli Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Denizli Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 393 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat

Denizli Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Denizli Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 572 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 32 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 46 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Denizli Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Denizli Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Denizli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Denizli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.