İçeriğe geç

Çorum Düzce Arası Kaç KM

Çorum Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Çorum ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çorum Düzce arası kaç km? Çorum Düzce arası kaç saat? Çorum Düzce yol tarifi? Çorum Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çorum ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Çorum ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Çorum ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çorum ili yüzölçümü yaklaşık 12,820 km2’dir. Çorum ilinin coğrafi konumu ise 40.581°K 34.648°D GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Çorum Düzce Arası Kaç KM

Çorum Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 414 km’dir. Çorum Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 322 km’dir.

Çorum Düzce Arası Kaç KM

Çorum Düzce Arası Kaç Saat

Çorum Düzce arası kaç saat; Çorum Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 414 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Çorum Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Çorum Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 322 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

55 dakika

Çorum Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Çorum Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 414 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 23 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 34 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Çorum Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Çorum Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Çorum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çorum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.