İçeriğe geç

Çankırı Düzce Arası Kaç KM

Çankırı Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Çankırı ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çankırı Düzce arası kaç km? Çankırı Düzce arası kaç saat? Çankırı Düzce yol tarifi? Çankırı Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çankırı ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Çankırı ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Çankırı ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çankırı ili yüzölçümü yaklaşık 7,388 km2’dir. Çankırı ilinin coğrafi konumu ise 40° 30′41°K 32° 30′34°D GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Çankırı Düzce Arası Kaç KM

Çankırı Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 249 km’dir. Çankırı Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 190 km’dir.

Çankırı Düzce Arası Kaç KM

Çankırı Düzce Arası Kaç Saat

Çankırı Düzce arası kaç saat; Çankırı Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 249 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Çankırı Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Çankırı Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 190 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Uçak ile;

45 dakika

Çankırı Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Çankırı Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 249 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 14 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 20 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Çankırı Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Çankırı Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Çankırı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çankırı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.