İçeriğe geç

Burdur Düzce Arası Kaç KM

Burdur Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Burdur ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Burdur Düzce arası kaç km? Burdur Düzce arası kaç saat? Burdur Düzce yol tarifi? Burdur Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Burdur ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Burdur ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Burdur ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Burdur ili yüzölçümü yaklaşık 7.176 km2’dir. Burdur ilinin coğrafi konumu ise 37°25′26″K 30°05′04″D GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Burdur Düzce Arası Kaç KM

Burdur Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 519 km’dir. Burdur Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 356 km’dir.

Burdur Düzce Arası Kaç Saat

Burdur Düzce arası kaç saat; Burdur Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 519 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Burdur Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Burdur Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 356 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat

Burdur Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Burdur Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 519 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 29 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 41 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Burdur Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Burdur Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Burdur’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Burdur’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.