İçeriğe geç

Bolu Düzce Arası Kaç KM

Bolu Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Bolu ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bolu Düzce arası kaç km? Bolu Düzce arası kaç saat? Bolu Düzce yol tarifi? Bolu Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bolu ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Bolu Düzce Arası Kaç KM

Bolu Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 55 km’dir. Bolu Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 31 km’dir.

Bolu Düzce Arası Kaç Saat

Bolu Düzce arası kaç saat; Bolu Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 55 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Bolu Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir. Bolu Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 31 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 32 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Uçak ile;

32 dakika

Bolu Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bolu Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 55 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 4 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 5 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bolu Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bolu Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.