İçeriğe geç

Bitlis Düzce Arası Kaç KM

Bitlis Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Bitlis ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bitlis Düzce arası kaç km? Bitlis Düzce arası kaç saat? Bitlis Düzce yol tarifi? Bitlis Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bitlis ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Bitlis ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Bitlis ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bitlis ili yüzölçümü yaklaşık 10,582 km2’dir. Bitlis ilinin coğrafi konumu ise 38°31′33″K 42°23′16″D  GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Bitlis Düzce Arası Kaç KM

Bitlis Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1184 km’dir. Bitlis Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 977 km’dir.

Bitlis Düzce Arası Kaç Saat

Bitlis Düzce arası kaç saat; Bitlis Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1184 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Bitlis Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Bitlis Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 977 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 48 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat 30 dakika

Otobüs ile;

15 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 48 dakika

Bitlis Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bitlis Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1184 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 66 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 95 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bitlis Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bitlis Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bitlis’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bitlis’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.