İçeriğe geç

Bingöl Düzce Arası Kaç KM

Bingöl Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Bingöl ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bingöl Düzce arası kaç km? Bingöl Düzce arası kaç saat? Bingöl Düzce yol tarifi? Bingöl Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bingöl ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Bingöl ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Bingöl ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bingöl ili yüzölçümü yaklaşık 8,253 km2’dir. Bingöl ilinin coğrafi konumu ise 39°02′28″K 40°40′33″D GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Bingöl Düzce Arası Kaç KM

Bingöl Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1121 km’dir. Bingöl Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 827 km’dir.

Bingöl Düzce Arası Kaç Saat

Bingöl Düzce arası kaç saat; Bingöl Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1121 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Bingöl Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Bingöl Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 827 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 36 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat 30 dakika

Otobüs ile;

14 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 36 dakika

Bingöl Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bingöl Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1121 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 62 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 90 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bingöl Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bingöl Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bingöl’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bingöl’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.