İçeriğe geç

Bilecik Düzce Arası Kaç KM

Bilecik Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Bilecik ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bilecik Düzce arası kaç km? Bilecik Düzce arası kaç saat? Bilecik Düzce yol tarifi? Bilecik Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bilecik ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 14.030 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 36°30-38°25” Kuzey ve 34°48-36°41” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Bilecik Düzce Arası Kaç KM

Bilecik Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 172 km’dir. Bilecik Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 127 km’dir.

Bilecik Düzce Arası Kaç Saat

Bilecik Düzce arası kaç saat; Bilecik Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 172 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat sürmektedir. Bilecik Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir. Bilecik Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 127 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat

Otobüs ile;

3 saat

Uçak ile;

40 dakika

Bilecik Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bilecik Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 172 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 10 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 14 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bilecik Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bilecik Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.