İçeriğe geç

Düzce Batman Arası Kaç KM

Düzce Batman arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Batman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Batman arası kaç km? Düzce Batman arası kaç saat? Düzce Batman yol tarifi? Düzce Batman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Batman İli Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Batman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Batman ili yüzölçümü yaklaşık 4,654 km2’dir. Batman ilinin coğrafi konumu ise 38°04′55″K 41°24′26″D  GPS koordinatlarıdır.

Düzce Batman Arası Kaç KM

Düzce Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1328 km’dir. Düzce Batman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 918 km’dir.

Düzce Batman Arası Kaç Saat

Düzce Batman arası kaç saat; Düzce Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1328 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Batman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Batman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 918 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat 30 dakika

Otobüs ile;

16 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 45 dakika

Düzce Batman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1328 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 74 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 107 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Batman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Batman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.