Düzce Amasra Arası Kaç KM

Düzce Amasra arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Amasra şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Amasra arası kaç km? Düzce Amasra arası kaç saat? Düzce Amasra yol tarifi? Düzce Amasra arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Amasra İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ilinin yüzölçümü yaklaşık 2,574 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40° 50′ 19.3848” Kuzey ve 31° 9′ 45.3924” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Amasra ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan Amasra ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 178 km2dir. Amasra ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 44′ 49.2756” Kuzey ve 32° 23′ 7.9296” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Düzce Amasra Arası Kaç KM

Düzce Amasra arası mesafe karayolu ile yaklaşık 245 km’dir.

Düzce Amasra Arası Kaç KM

Düzce Amasra Arası Kaç Saat

Düzce Amasra arası kaç saat; Düzce Amasra arası mesafe karayolu ile yaklaşık 245 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat sürmektedir. Düzce Amasra arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat

Otobüs ile;

4 saat

Düzce Amasra Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Amasra arası mesafe karayolu ile yaklaşık 245 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 14 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 20 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Amasra Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Amasra arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Amasra’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Amasra’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.