Dudullu Ağva Arası Kaç KM

Dudullu Ağva arası kaç km; yazımızda öncelikle Dudullu ve Ağva şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Dudullu Ağva arası kaç km?Dudullu Ağva arası kaç saat? Dudullu Ağva yol tarifi? Dudullu Ağva arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Dudullu ile Ağva İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Dudullu ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Dudullu ilçesinin yüzölçümü yaklaşık — km2’dir. Dudullu ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 1′ 33.2724” Kuzey ve 29° 9′ 32.0184” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Ağva ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Ağva ilçesinin yüzölçümü yaklaşık — km2dir. Ağva ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 8′ 19.1508” Kuzey ve 29° 51′ 21.8232” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Dudullu Ağva Arası Kaç KM

Dudullu Ağva arası mesafe karayolu ile yaklaşık 84 km’dir.

Dudullu Ağva Arası Kaç KM

Dudullu Ağva Arası Kaç Saat

Dudullu Ağva arası kaç saat; Dudullu Ağva arası mesafe karayolu ile yaklaşık 84 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Dudullu Ağva arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Dudullu Ağva Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Dudullu Ağva arası mesafe karayolu ile yaklaşık 84 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 5 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 7 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Dudullu Ağva Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Dudullu Ağva arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Dudullu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Dudullu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ağva’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ağva’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.