İçeriğe geç

Didim Bodrum Arası Kaç KM

Didim Bodrum arası kaç km; yazımızda öncelikle Didim ve Bodrum şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Didim Bodrum arası kaç km? Didim Bodrum arası kaç saat? Didim Bodrum yol tarifi? Didim Bodrum arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Didim ile Bodrum İli Hakkında Genel Bilgiler

Didim ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Didim ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 402 km2’dir.  Didim ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 23′ 5″ Kuzey ile 27° 15′ 23″ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bodrum ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Bodrum ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 650 km2’dir.  Bodrum ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 2′ 3.8724” Kuzey ve 27° 25′ 49.9440” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Didim Bodrum Arası Kaç KM

Didim Bodrum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 120 km’dir. Didim Bodrum arası mesafe havayolu ile yaklaşık 45 km’dir.

Didim Bodrum Arası Kaç KM

Didim Bodrum Arası Kaç Saat

Didim Bodrum arası kaç saat; Didim Bodrum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 120 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Didim Bodrum arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Didim Bodrum arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 45 kilometredir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Didim Bodrum Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Didim Bodrum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 120 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 7 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 10 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Didim Bodrum Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Didim Bodrum arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Didim’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Didim’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bodrum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bodrum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.