Denizli Söke Arası Kaç KM

Denizli Söke arası kaç km; yazımızda öncelikle Denizli ve Söke şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Denizli Söke arası kaç km? Denizli Söke arası kaç saat? Denizli Söke yol tarifi? Denizli Söke arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Denizli ile Söke İli Hakkında Genel Bilgiler

Denizli ili;

Ege bölgesinde yer alan Denizli ilinin yüzölçümü yaklaşık 11,861 km2’dir. Denizli ilinin coğrafi konumu ise 37° 46′ 58.8576” Kuzey ve 29° 5′ 46.7988” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Söke ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Söke ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,064 km2dir. Söke ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 45′ 7.0596” Kuzey ve 27° 24′ 20.3976” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Denizli Söke Arası Kaç KM

Denizli Söke arası mesafe karayolu ile yaklaşık 187 km’dir.

Denizli Söke Arası Kaç KM

Denizli Söke Arası Kaç Saat

Denizli Söke arası kaç saat; Denizli Söke arası mesafe karayolu ile yaklaşık 187 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat sürmektedir. Denizli Söke arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat

Otobüs ile;

3 saat

Denizli Söke Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Denizli Söke arası mesafe karayolu ile yaklaşık 187 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 11 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 15 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Denizli Söke Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Denizli Söke arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Denizli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Denizli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Söke’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Söke’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.