Denizli Marmaris Arası Kaç KM

Denizli Marmaris arası kaç km; yazımızda öncelikle Denizli ve Marmaris şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Denizli Marmaris arası kaç km? Denizli Marmaris arası kaç saat? Denizli Marmaris yol tarifi? Denizli Marmaris arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Denizli ile Marmaris İli Hakkında Genel Bilgiler

Denizli ili;

Ege bölgesinde yer alan Denizli ilinin yüzölçümü yaklaşık 12.134 km2’dir.  Denizli ilinin coğrafi konumu ise 37°46′24.3″K 29°5′12.9″D  GPS koordinatlarıdır.

Marmaris ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Marmaris ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 906 km2’dir. Marmaris ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 51′ 17.7660” Kuzey ve 28° 16′ 15.1608” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Denizli Marmaris Arası Kaç KM

Denizli Marmaris arası mesafe karayolu ile yaklaşık 192 km’dir. Denizli Marmaris arası mesafe havayolu ile yaklaşık 135 km’dir.

Denizli Marmaris Arası Kaç KM

Denizli Marmaris Arası Kaç Saat

Denizli Marmaris arası kaç saat; Denizli Marmaris arası mesafe karayolu ile yaklaşık 192 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Denizli Marmaris arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Denizli Marmaris arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 135 kilometredir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Denizli Marmaris Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Denizli Marmaris arası mesafe karayolu ile yaklaşık 192 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 11 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 16 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Denizli Marmaris Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Denizli Marmaris arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Denizli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Denizli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Marmaris’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Marmaris’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.