İçeriğe geç

Denizli Çorum Arası Kaç KM

Denizli Çorum arası kaç km; yazımızda öncelikle Denizli ve Çorum şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Denizli Çorum arası kaç km? Denizli Çorum arası kaç saat? Denizli Çorum yol tarifi? Denizli Çorum arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Denizli ile Çorum İli Hakkında Genel Bilgiler

Denizli ili;

Ege bölgesinde yer alan Denizli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Denizli ili yüzölçümü yaklaşık 12.134 km2’dir. Denizli ilinin coğrafi konumu ise 37°46′24.3″K 29°5′12.9″D  GPS koordinatlarıdır.

Çorum ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Çorum ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çorum ili yüzölçümü yaklaşık 12,820 km2’dir. Çorum ilinin coğrafi konumu ise 40.581°K 34.648°D GPS    koordinatlarıdır.

Denizli Çorum Arası Kaç KM

Denizli Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 712 km’dir. Denizli Çorum arası mesafe havayolu ile yaklaşık 592 km’dir.

Denizli Çorum Arası Kaç KM

Denizli Çorum Arası Kaç Saat

Denizli Çorum arası kaç saat; Denizli Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 712 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat sürmektedir. Denizli Çorum arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Denizli Çorum arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 592 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 17 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat

Otobüs ile;

9 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 17 dakika

Denizli Çorum Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Denizli Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 712 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 40 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 57 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Denizli Çorum Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Denizli Çorum arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Denizli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Denizli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Çorum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çorum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.