İçeriğe geç

Denizli Bolu Arası Kaç KM

Denizli Bolu arası kaç km; yazımızda öncelikle Denizli ve Bolu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Denizli Bolu arası kaç km? Denizli Bolu arası kaç saat? Denizli Bolu yol tarifi? Denizli Bolu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Denizli ile Bolu İli Hakkında Genel Bilgiler

Denizli ili;

Ege bölgesinde yer alan Denizli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Denizli ili yüzölçümü yaklaşık 12.134 km2’dir. Denizli ilinin coğrafi konumu ise 37°46′24.3″K 29°5′12.9″D  GPS koordinatlarıdır.

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Denizli Bolu Arası Kaç KM

Denizli Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 576 km’dir. Denizli Bolu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 394 km’dir.

Denizli Bolu Arası Kaç Saat

Denizli Bolu arası kaç saat; Denizli Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 576 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Denizli Bolu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Denizli Bolu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 394 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat

Denizli Bolu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Denizli Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 576 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 32 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 47 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Denizli Bolu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Denizli Bolu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Denizli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Denizli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.