Denizli Bodrum Arası Kaç KM

Denizli Bodrum arası kaç km; yazımızda öncelikle Denizli ve Bodrum şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Denizli Bodrum arası kaç km? Denizli Bodrum arası kaç saat? Denizli Bodrum yol tarifi? Denizli Bodrum arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Denizli ile Bodrum İli Hakkında Genel Bilgiler

Denizli ili;

Ege bölgesinde yer alan Denizli ilinin yüzölçümü yaklaşık 12.134 km2’dir. Denizli ilinin coğrafi konumu ise 37°46′24.3″K 29°5′12.9″D  GPS koordinatlarıdır.

Bodrum ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Bodrum ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 650 km2dir. Bodrum ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 2′ 3.8724” Kuzey ve 27° 25′ 49.9440” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Denizli Bodrum Arası Kaç KM

Denizli Bodrum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 250 km’dir. Denizli Bodrum arası mesafe havayolu ile yaklaşık 168 km’dir.

Denizli Bodrum Arası Kaç KM

Denizli Bodrum Arası Kaç Saat

Denizli Bodrum arası kaç saat; Denizli Bodrum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 250 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Denizli Bodrum arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Denizli Bodrum arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 168 kilometredir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Denizli Bodrum Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Denizli Bodrum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 250 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 14 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 21 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Denizli Bodrum Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Denizli Bodrum arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Denizli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Denizli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bodrum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bodrum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.