İçeriğe geç

Denizli Bilecik Arası Kaç KM


Denizli Bilecik arası kaç km;
yazımızda öncelikle Denizli ve Bilecik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Denizli Bilecik arası kaç km? Denizli Bilecik arası kaç saat? Denizli Bilecik yol tarifi? Denizli Bilecik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Denizli ile Bilecik İli Hakkında Genel Bilgiler

Denizli ili;

Ege bölgesinde yer alan Denizli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Denizli ili yüzölçümü yaklaşık 12.134 km2’dir. Denizli ilinin coğrafi konumu ise 37°46′24.3″K 29°5′12.9″D  GPS koordinatlarıdır.

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 4,307 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 39° 40° 31K  29° 43’30° 41’D GPS  koordinatlarıdır.

Denizli Bilecik Arası Kaç KM

Denizli Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 366 km’dir. Denizli Bilecik arası mesafe havayolu ile yaklaşık 274 km’dir.

Denizli Bilecik Arası Kaç Saat

Denizli Bilecik arası kaç saat; Denizli Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 366 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat sürmektedir. Denizli Bilecik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat sürmektedir. Denizli Bilecik arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 274 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 51 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat

Otobüs ile;

5 saat

Uçak ile;

51 dakika

Denizli Bilecik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Denizli Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 366 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 21 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 30 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Denizli Bilecik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Denizli Bilecik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Denizli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Denizli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.