İçeriğe geç

Denizli Bayburt Arası Kaç KM

Denizli Bayburt arası kaç km; yazımızda öncelikle Denizli ve Bayburt şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Denizli Bayburt arası kaç km? Denizli Bayburt arası kaç saat? Denizli Bayburt yol tarifi? Denizli Bayburt arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Denizli ile Bayburt İli Hakkında Genel Bilgiler

Denizli ili;

Ege bölgesinde yer alan Denizli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Denizli ili yüzölçümü yaklaşık 12.134 km2’dir. Denizli ilinin coğrafi konumu ise 37°46′24.3″K 29°5′12.9″D  GPS koordinatlarıdır.

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Denizli Bayburt Arası Kaç KM

Denizli Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1218 km’dir. Denizli Bayburt arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1001 km’dir.

Denizli Bayburt Arası Kaç Saat

Denizli Bayburt arası kaç saat; Denizli Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1218 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Denizli Bayburt arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat 30 dakikasürmektedir. Denizli Bayburt arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1001 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat 30 dakika

Otobüs ile;

15 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 50 dakika

Denizli Bayburt Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Denizli Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1218 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 67 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 98 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Denizli Bayburt Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Denizli Bayburt arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Denizli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Denizli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.