İçeriğe geç

Denizli Bartın Arası Kaç KM


Denizli Bartın arası kaç km;
yazımızda öncelikle Denizli ve Bartın şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Denizli Bartın arası kaç km? Denizli Bartın arası kaç saat? Denizli Bartın yol tarifi? Denizli Bartın arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Denizli ile Bartın İli Hakkında Genel Bilgiler

Denizli ili;

Ege bölgesinde yer alan Denizli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Denizli ili yüzölçümü yaklaşık 12.134 km2’dir. Denizli ilinin coğrafi konumu ise 37°46′24.3″K 29°5′12.9″D  GPS     koordinatlarıdır.

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km² ’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Denizli Bartın Arası Kaç KM

Denizli Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 756 km’dir. Denizli Bartın arası mesafe havayolu ile yaklaşık 521 km’dir.

Denizli Bartın Arası Kaç Saat

Denizli Bartın arası kaç saat; Denizli Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 756 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Denizli Bartın arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir. Denizli Bartın arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 521 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 11 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Uçak ile;

1 saat 11 dakika

Denizli Bartın Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Denizli Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 756 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 42 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 61 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Denizli Bartın Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Denizli Bartın arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Denizli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Denizli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.