Denizli Alaşehir Arası Kaç KM

Denizli Alaşehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Denizli ve Alaşehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Denizli Alaşehir arası kaç km? Denizli Alaşehir arası kaç saat? Denizli Alaşehir yol tarifi? Denizli Alaşehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Denizli ile Alaşehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Denizli ili;

Ege bölgesinde yer alan Denizli ilinin yüzölçümü yaklaşık 11,861 km2’dir. Denizli ilinin coğrafi konumu ise 37° 46′ 58.8576” Kuzey ve 29° 5′ 46.7988” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Alaşehir ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Alaşehir ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 13,269 km2dir. Alaşehir ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 36′ 50.5188” Kuzey ve 27° 25′ 46.4232” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Denizli Alaşehir Arası Kaç KM

Denizli Alaşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 94 km’dir.

Denizli Alaşehir Arası Kaç KM

Denizli Alaşehir Arası Kaç Saat

Denizli Alaşehir arası kaç saat; Denizli Alaşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 94 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Denizli Alaşehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Denizli Alaşehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Denizli Alaşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 94 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 6 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 8 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Denizli Alaşehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Denizli Alaşehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Denizli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Denizli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Alaşehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Alaşehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.