İçeriğe geç

Cumayeri Yol Tarifi

Düzce Cumayeri yol tarifi; yazımızda öncelikle Cumayeri şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Cumayeri’ne nasıl gidilir? Cumayeri yol tarifi? Cumayeri yol haritası? Cumayeri İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Cumayeri İlçesi Hakkında

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce’nin ilçesi olan Cumayeri, Düzce’nin yerleşim yerlerinden biridir. Cumayeri İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 113 km2’dir. Cumayeri ilçesinin rakımı ise 133 m olarak hesaplanmıştır. Cumayeri ilçesinin Kuzeyinde Akçakoca, doğusunda Çilimli, batısında Sakarya, Güneyinde ise Gümüşova ilçeleri bulunmaktadır. Cumayeri ilçesi Karadeniz iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Cumayeri İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Cumayeri ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 14.649 nüfusa sahiptir.

Cumayeri İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Cumayeri Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Cumayeri’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Cumayeri Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Cumayeri’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Cumayeri’ne Nasıl Gidilir? Cumayeri Yol Tarifi

Cumayeri’ne kara yolu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Cumayeri’ne gelebilirsiniz. Cumayeri karayolu ile Düzce şehir merkezine 22.8 km, İstanbul’a yaklaşık 205 km, Ankara’ya yaklaşık 255 km, İzmir’den ise yaklaşık 558 km uzaklıktadır. Hava yolu ulaşımı ve Demir yolu ile ulaşımı yoktur.