İçeriğe geç

Bolu Çorum Arası Kaç KM

Bolu Çorum arası kaç km; yazımızda öncelikle Bolu ve Çorum şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bolu Çorum arası kaç km? Bolu Çorum arası kaç saat? Bolu Çorum yol tarifi? Bolu Çorum arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bolu ile Çorum İli Hakkında Genel Bilgiler

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Çorum ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Çorum ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Çorum ili yüzölçümü yaklaşık 12,820 km2’dir. Çorum ilinin coğrafi konumu ise 40.581°K 34.648°D GPS  koordinatlarıdır.

Bolu Çorum Arası Kaç KM

Bolu Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 366 km’dir. Bolu Çorum arası mesafe havayolu ile yaklaşık 284 km’dir.

Bolu Çorum Arası Kaç Saat

Bolu Çorum arası kaç saat; Bolu Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 366 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat sürmektedir. Bolu Çorum arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat sürmektedir. Bolu Çorum arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 284 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 52 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat

Otobüs ile;

5 saat

Uçak ile;

52 dakika

Bolu Çorum Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bolu Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 366 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 21 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 30 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bolu Çorum Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bolu Çorum arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Çorum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çorum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.