İçeriğe geç

Bitlis Çorum Arası Kaç KM

Bitlis Çorum arası kaç km; yazımızda öncelikle Bitlis ve Çorum şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bitlis Çorum arası kaç km? Bitlis Çorum arası kaç saat? Bitlis Çorum yol tarifi? Bitlis Çorum arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bitlis ile Çorum İli Hakkında Genel Bilgiler

Bitlis ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Bitlis ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bitlis ili yüzölçümü yaklaşık 10,582 km2’dir. Bitlis ilinin coğrafi konumu ise 38°31′33″K 42°23′16″D  GPS koordinatlarıdır.

Çorum ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Çorum ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Çorum ili yüzölçümü yaklaşık 12,820 km2’dir. Çorum ilinin coğrafi konumu ise 40.581°K 34.648°D GPS  koordinatlarıdır.

Bitlis Çorum Arası Kaç KM

Bitlis Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 837 km’dir. Bitlis Çorum arası mesafe havayolu ile yaklaşık 676 km’dir.

Bitlis Çorum Arası Kaç Saat

Bitlis Çorum arası kaç saat; Bitlis Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 837 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Bitlis Çorum arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat sürmektedir. Bitlis Çorum arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 676 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat

Uçak ile;

1 saat 25 dakika

Bitlis Çorum Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bitlis Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 837 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 47 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 67 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bitlis Çorum Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bitlis Çorum arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bitlis’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bitlis’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Çorum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çorum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.