İçeriğe geç

Bilecik Çorum Arası Kaç KM

Bilecik Çorum arası kaç km; yazımızda öncelikle Bilecik ve Çorum şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bilecik Çorum arası kaç km? Bilecik Çorum arası kaç saat? Bilecik Çorum yol tarifi? Bilecik Çorum arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bilecik ile Çorum İli Hakkında Genel Bilgiler

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 14.030 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 36°30-38°25” Kuzey ve 34°48-36°41” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Çorum ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Çorum ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Çorum ili yüzölçümü yaklaşık 12,820 km2’dir. Çorum ilinin coğrafi konumu ise 40.581°K 34.648°D GPS koordinatlarıdır.

Bilecik Çorum Arası Kaç KM

Bilecik Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 565 km’dir. Bilecik Çorum arası mesafe havayolu ile yaklaşık 425 km’dir.

Bilecik Çorum Arası Kaç Saat

Bilecik Çorum arası kaç saat; Bilecik Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 565 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Bilecik Çorum arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Bilecik Çorum arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 425 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Bilecik Çorum Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bilecik Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 565 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 32 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 46 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bilecik Çorum Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bilecik Çorum arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Çorum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çorum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.