Çorlu Marmara Ereğlisi Arası Kaç KM

Çorlu Marmara Ereğlisi arası kaç km; yazımızda öncelikle Çorlu ve Marmara Ereğlisi şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çorlu Marmara Ereğlisi arası kaç km? Çorlu Marmara Ereğlisi arası kaç saat? Çorlu Marmara Ereğlisi yol tarifi? Çorlu Marmara Ereğlisi arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çorlu ile Marmara Ereğlisi İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Çorlu ili;

Marmara bölgesinde yer alan Çorlu ilinin yüzölçümü yaklaşık 531 km2’dir. Çorlu ilinin coğrafi konumu ise 41° 9′ 20.9196” Kuzey ve 27° 48′ 49.4352” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Marmara Ereğlisi ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Marmara Ereğlisi ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 175 km2dir. Marmara Ereğlisi ilçesinin coğrafi konumu 41° 2′ 29.2092” Kuzey ve 27° 54′ 5.2704” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Çorlu Marmara Ereğlisi Arası Kaç KM

Çorlu Marmara Ereğlisi arası mesafe karayolu ile yaklaşık 28 km’dir.

Çorlu Marmara Ereğlisi Arası Kaç Saat

Çorlu Marmara Ereğlisi arası kaç saat; Çorlu Marmara Ereğlisi arası mesafe karayolu ile yaklaşık 28 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Çorlu Marmara Ereğlisi arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

30 dakika

Otobüs ile;

1 saat

Çorlu Marmara Ereğlisi Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Çorlu Marmara Ereğlisi arası mesafe karayolu ile yaklaşık 28 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 2 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 3 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Çorlu Marmara Ereğlisi Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Çorlu Marmara Ereğlisi arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Çorlu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çorlu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Marmara Ereğlisi’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Marmara Ereğlisi’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.