Çorlu Lüleburgaz Arası Kaç KM

Çorlu Lüleburgaz arası kaç km; yazımızda öncelikle Çorlu ve Lüleburgaz şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çorlu Lüleburgaz arası kaç km? Çorlu Lüleburgaz arası kaç saat? Çorlu Lüleburgaz yol tarifi? Çorlu Lüleburgaz arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çorlu ile Lüleburgaz İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Çorlu ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Çorlu ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 531 km2’dir. Çorlu ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 9′ 20.9196” Kuzey ve 27° 48′ 49.4352” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Lüleburgaz ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Lüleburgaz ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,016 km2dir. Lüleburgaz ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 24′ 9.8640” Kuzey ve 27° 21′ 56.3256” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Çorlu Lüleburgaz Arası Kaç KM

Çorlu Lüleburgaz arası mesafe karayolu ile yaklaşık 51 km’dir.

Çorlu Lüleburgaz Arası Kaç KM

Çorlu Lüleburgaz Arası Kaç Saat

Çorlu Lüleburgaz arası kaç saat; Çorlu Lüleburgaz arası mesafe karayolu ile yaklaşık 51 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 50 dakika sürmektedir. Çorlu Lüleburgaz arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

50 dakika

Otobüs ile;

1 saat 30 dakika

Çorlu Lüleburgaz Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Çorlu Lüleburgaz arası mesafe karayolu ile yaklaşık 51 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 4 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 5 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Çorlu Lüleburgaz Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Çorlu Lüleburgaz arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Çorlu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çorlu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Lüleburgaz’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Lüleburgaz’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.