İçeriğe geç

Çorlu Çerkezköy Arası Kaç KM

Çorlu Çerkezköy arası kaç km; yazımızda öncelikle Çorlu ve Çerkezköy şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çorlu Çerkezköy arası kaç km? Çorlu Çerkezköy arası kaç saat? Çorlu Çerkezköy yol tarifi? Çorlu Çerkezköy arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çorlu ile Çerkezköy İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Çorlu ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Çorlu ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 531 km2’dir. Çorlu ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 9′ 20.9196” Kuzey ve 27° 48′ 49.4352” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Çerkezköy ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Çerkezköy ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 86 km2dir. Çerkezköy ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 19′ 36.2100” Kuzey ve 27° 56′ 53.9952” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Çorlu Çerkezköy Arası Kaç KM

Çorlu Çerkezköy arası mesafe karayolu ile yaklaşık 26 km’dir.

Çorlu Çerkezköy Arası Kaç KM

Çorlu Çerkezköy Arası Kaç Saat

Çorlu Çerkezköy arası kaç saat; Çorlu Çerkezköy arası mesafe karayolu ile yaklaşık 26 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Çorlu Çerkezköy arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

30 dakika

Otobüs ile;

1 saat

Çorlu Çerkezköy Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Çorlu Çerkezköy arası mesafe karayolu ile yaklaşık 26 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 2 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 3 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Çorlu Çerkezköy Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Çorlu Çerkezköy arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Çorlu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çorlu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Çerkezköy’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çerkezköy’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.