İçeriğe geç

Çilimli Yol Tarifi

Düzce Çilimli yol tarifi; yazımızda öncelikle Çilimli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çilimli’ye nasıl gidilir? Çilimli yol tarifi? Çilimli yol haritası? Çilimli İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çilimli İlçesi Hakkında

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce’nin ilçesi olan Çilimli, Düzce’nin yerleşim yerlerinden biridir. Çilimli İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 85 km2’dir. Çilimli ilçesinin rakımı ise 184 m olarak hesaplanmıştır. Çilimli ilçesinin Kuzeyinde Akçakoca, doğusunda Düzce Merkez, batısında Cumayeri ve Gümüşova, Güneyinde ise Gölyaka ve Düzce Merkez ilçeleri bulunmaktadır. Çilimli ilçesi Karadeniz iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Çilimli İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Çilimli ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 19.976 nüfusa sahiptir.

Çilimli İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Çilimli Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Çilimli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Çilimli Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çilimli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Çilimli’ye Nasıl Gidilir? Çilimli Yol Tarifi

Çilimli’ye kara yolu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Çilimli’ye gelebilirsiniz. Çilimli karayolu ile Düzce şehir merkezine 23.2 km, İstanbul’a yaklaşık 216 km, Ankara’ya yaklaşık 252 km, İzmir’den ise yaklaşık 889 km uzaklıktadır. Hava yolu ulaşımı ve Demir yolu ile ulaşımı yoktur.