Çeşme Manisa Arası Kaç KM

Çeşme Manisa arası kaç km; yazımızda öncelikle Çeşme ve Manisa şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çeşme Manisa arası kaç km? Çeşme Manisa arası kaç saat? Çeşme Manisa yol tarifi? Çeşme Manisa arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çeşme ile Manisa İli Hakkında Genel Bilgiler

Çeşme ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Çeşme ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 285 km2’dir. Çeşme ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 19′ 27.5160” Kuzey ve 26° 18′ 11.5740” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ilinin yüzölçümü yaklaşık 13,269 km2dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38° 36′ 50.5188” Kuzey ve 27° 25′ 46.4232” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Çeşme Manisa Arası Kaç KM

Çeşme Manisa arası mesafe karayolu ile yaklaşık 125 km’dir.

Çeşme Manisa Arası Kaç KM

Çeşme Manisa Arası Kaç Saat

Çeşme Manisa arası kaç saat; Çeşme Manisa arası mesafe karayolu ile yaklaşık 125 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Çeşme Manisa arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Çeşme Manisa Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Çeşme Manisa arası mesafe karayolu ile yaklaşık 125 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 7 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 11 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Çeşme Manisa Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Çeşme Manisa arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Çeşme’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çeşme’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.