Çeşme Alaçatı Arası Kaç KM

Çeşme Alaçatı arası kaç km; yazımızda öncelikle Çeşme ve Alaçatı şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çeşme Alaçatı arası kaç km? Çeşme Alaçatı arası kaç saat? Çeşme Alaçatı yol tarifi? Çeşme Alaçatı arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çeşme ile Alaçatı İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Çeşme ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Çeşme ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 285 km2’dir. Çeşme ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 19′ 27.5160” Kuzey ve 26° 18′ 11.5740” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Alaçatı ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Alaçatı ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 464 km2dir. Alaçatı ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 16′ 58.6524” Kuzey ve 26° 22′ 28.1244” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Çeşme Alaçatı Arası Kaç KM

Çeşme Alaçatı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 9 km’dir.

Çeşme Alaçatı Arası Kaç KM

Çeşme Alaçatı Arası Kaç Saat

Çeşme Alaçatı arası kaç saat; Çeşme Alaçatı arası mesafe karayolu ile yaklaşık kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 dakika sürmektedir. Çeşme Alaçatı arası mesafe otobüs ile yaklaşık  20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 dakika

Otobüs ile;

20 dakika

Çeşme Alaçatı Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Çeşme Alaçatı arası mesafe karayolu ile yaklaşık kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 1 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 2 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Çeşme Alaçatı Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Çeşme Alaçatı arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Çeşme’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çeşme’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Alaçatı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Alaçatı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.