İçeriğe geç

Çatalpınar Yol Tarifi

Ordu Çatalpınar yol tarifi; yazımızda öncelikle Çatalpınar şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çatalpınar’a nasıl gidilir? Çatalpınar yol tarifi? Çatalpınar yol haritası? Çatalpınar İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çatalpınar İlçesi Hakkında

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu’nun ilçesi olan Çatalpınar, Ordu’nun yerleşim yerlerinden biridir. Çatalpınar İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 101 km2’dir. Çatalpınar ilçesinin rakımı ise 139 m olarak hesaplanmıştır. Çatalpınar ilçesinin Kuzeyinde Fatsa, doğusunda ve güneyinde Gürgentepe, batısında Çamaş ilçeleri bulunmaktadır. Çatalpınar ilçesi Karadeniz iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Çatalpınar İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Çatalpınar ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 13.809 nüfusa sahiptir.

Çatalpınar İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Çatalpınar Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Çatalpınar’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Çatalpınar Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çatalpınar’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Çatalpınar’a Nasıl Gidilir? Çatalpınar Yol Tarifi

Çatalpınar’a kara yolu ya da hava yolu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Çatalpınar’a gelebilirsiniz. Çatalpınar karayolu ile Ordu şehir merkezine 16.5 km, İstanbul’a yaklaşık 871 km, Ankara’ya yaklaşık 537 km, İzmir’den ise yaklaşık 1.223 km uzaklıktadır. Hava yolunu tercih edecek olursanız, bulunduğunuz şehrin havalimanından Ordu Şehir Merkezinde yer alan Ordu Giresun Havalimanı’na gidebilirsiniz. Ordu Giresun Havaalanından özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Çatalpınar ilçesine ulaşım sağlayabilirsiniz. Demir yolu ile ulaşımı yoktur.