İçeriğe geç

Bolu Çankırı Arası Kaç KM

Bolu Çankırı arası kaç km; yazımızda öncelikle Bolu ve Çankırı şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bolu Çankırı arası kaç km? Bolu Çankırı arası kaç saat? Bolu Çankırı yol tarifi? Bolu Çankırı arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bolu ile Çankırı İli Hakkında Genel Bilgiler

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Çankırı ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Çankırı ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Çankırı ili yüzölçümü yaklaşık 7,388 km2’dir. Çankırı ilinin coğrafi konumu ise 40° 30′41°K 32° 30′34°D GPS koordinatlarıdır.

Bolu Çankırı Arası Kaç KM

Bolu Çankırı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 207 km’dir. Bolu Çankırı arası mesafe havayolu ile yaklaşık 171 km’dir.

Bolu Çankırı Arası Kaç Saat

Bolu Çankırı arası kaç saat; Bolu Çankırı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 207 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Bolu Çankırı arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Bolu Çankırı arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 171 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Uçak ile;

45 dakika

Bolu Çankırı Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bolu Çankırı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 207 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 12 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 17 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bolu Çankırı Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bolu Çankırı arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Çankırı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çankırı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.