İçeriğe geç

Bilecik Çankırı Arası Kaç KM

Bilecik Çankırı arası kaç km; yazımızda öncelikle Bilecik ve Çankırı şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bilecik Çankırı arası kaç km? Bilecik Çankırı arası kaç saat? Bilecik Çankırı yol tarifi? Bilecik Çankırı arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bilecik ile Çankırı İli Hakkında Genel Bilgiler

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 14.030 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 36°30-38°25” Kuzey ve 34°48-36°41” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Çankırı ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Çankırı ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Çankırı ili yüzölçümü yaklaşık 7,388 km2’dir. Çankırı ilinin coğrafi konumu ise 40° 30′41°K 32° 30′34°D GPS koordinatlarıdır.

Bilecik Çankırı Arası Kaç KM

Bilecik Çankırı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 415 km’dir. Bilecik Çankırı arası mesafe havayolu ile yaklaşık 296 km’dir.

Bilecik Çankırı Arası Kaç Saat

Bilecik Çankırı arası kaç saat; Bilecik Çankırı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 415 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Bilecik Çankırı arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Bilecik Çankırı arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 296 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 53 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

53 dakika

Bilecik Çankırı Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bilecik Çankırı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 415 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 23 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 34 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bilecik Çankırı Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bilecik Çankırı arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Çankırı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çankırı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.