İçeriğe geç

Çankırı Batman Arası Kaç KM

Çankırı Batman arası kaç km; yazımızda öncelikle Çankırı ve Batman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çankırı Batman arası kaç km? Çankırı Batman arası kaç saat? Çankırı Batman yol tarifi? Çankırı Batman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çankırı ile Batman İli Hakkında Genel Bilgiler

Çankırı ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Çankırı ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Çankırı ili yüzölçümü yaklaşık 7,388 km2’dir. Çankırı ilinin coğrafi konumu ise 40° 30′41°K 32° 30′34°D GPS koordinatlarıdır.

Batman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Batman ili yüzölçümü yaklaşık 4,654 km2’dir. Batman ilinin coğrafi konumu ise 38°04′55″K 41°24′26″D  GPS koordinatlarıdır.

Çankırı Batman Arası Kaç KM

Çankırı Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 994 km’dir. Çankırı Batman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 734 km’dir.

Çankırı Batman Arası Kaç Saat

Çankırı Batman arası kaç saat; Çankırı Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 994 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat sürmektedir. Çankırı Batman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat sürmektedir. Çankırı Batman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 734 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat

Otobüs ile;

13 saat

Uçak ile;

1 saat 30 dakika

Çankırı Batman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Çankırı Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 994 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 55 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 80 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Çankırı Batman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Çankırı Batman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Çankırı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çankırı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.