Çanakkale Gümüşhane Arası Kaç KM

Çanakkale Gümüşhane arası kaç km; yazımızda öncelikle Çanakkale ve Gümüşhane şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çanakkale Gümüşhane arası kaç km? Çanakkale Gümüşhane arası kaç saat? Çanakkale Gümüşhane yol tarifi? Çanakkale Gümüşhane arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz

Çanakkale ile Gümüşhane İli Hakkında Genel Bilgiler

Çanakkale ili;

Marmara bölgesinde yer alan Çanakkale ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çanakkale ili yüzölçümü yaklaşık 9.817 km2’dir. Çanakkale ilinin coğrafi konumu ise 40.073°K 26.6225°D GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Çanakkale Gümüşhane Arası Kaç KM

Çanakkale Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1327 km’dir. Çanakkale Gümüşhane arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1095 km’dir.

Çanakkale Gümüşhane Arası Kaç KM

Çanakkale Gümüşhane Arası Kaç Saat

Çanakkale Gümüşhane arası kaç saat; Çanakkale Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1327 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Çanakkale Gümüşhane arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Çanakkale Gümüşhane arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1095 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 57 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat 30 dakika

Otobüs ile;

16 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 57 dakika

Çanakkale Gümüşhane Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Çanakkale Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1327 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 73 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 107 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Çanakkale Gümüşhane Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Çanakkale Gümüşhane arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Çanakkale’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çanakkale’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.