Çanakkale Geyikli Arası Kaç KM

Çanakkale Geyikli arası kaç km; yazımızda öncelikle Çanakkale ve Geyikli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çanakkale Geyikli arası kaç km? Çanakkale Geyikli arası kaç saat? Çanakkale Geyikli yol tarifi? Çanakkale Geyikli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çanakkale ile Geyikli İli Hakkında Genel Bilgiler

Çanakkale ili;

Marmara bölgesinde yer alan Çanakkale ilinin yüzölçümü yaklaşık 9,955 km2’dir. Çanakkale ilinin coğrafi konumu ise 40° 8′ 48.1956” Kuzey ve 26° 24′ 30.9132” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Geyikli ilçesi;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Geyikli ilçesinin yüzölçümü yaklaşık –km2dir. Geyikli ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 48′ 30.5676” Kuzey ve 26° 12′ 23.9040” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Çanakkale Geyikli Arası Kaç KM

Çanakkale Geyikli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 48 km’dir.

Çanakkale Geyikli Arası Kaç KM

Çanakkale Geyikli Arası Kaç Saat

Çanakkale Geyikli arası kaç saat; Çanakkale Geyikli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 48 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Çanakkale Geyikli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

30 dakika

Otobüs ile;

1 saat

Çanakkale Geyikli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Çanakkale Geyikli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 48 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 3 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 4 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Çanakkale Geyikli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Çanakkale Geyikli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Çanakkale’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çanakkale’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Geyikli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Geyikli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.