İçeriğe geç

Çanakkale Düzce Arası Kaç KM

Çanakkale Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Çanakkale ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çanakkale Düzce arası kaç km? Çanakkale Düzce arası kaç saat? Çanakkale Düzce yol tarifi? Çanakkale Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çanakkale ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Çanakkale ili;

Marmara bölgesinde yer alan Çanakkale ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çanakkale ili yüzölçümü yaklaşık 9.817 km2’dir. Çanakkale ilinin coğrafi konumu ise 40.073°K 26.6225°D GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Çanakkale Düzce Arası Kaç KM

Çanakkale Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 520 km’dir. Çanakkale Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 422 km’dir.

Çanakkale Düzce Arası Kaç KM

Çanakkale Düzce Arası Kaç Saat

Çanakkale Düzce arası kaç saat; Çanakkale Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 520 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Çanakkale Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Çanakkale Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 422 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 3 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat 3 dakika

Çanakkale Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Çanakkale Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 520 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 29 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 42 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Çanakkale Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Çanakkale Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Çanakkale’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çanakkale’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.