İçeriğe geç

Bursa Zonguldak Arası Kaç KM

Bursa Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Bursa ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bursa Zonguldak arası kaç km? Bursa Zonguldak arası kaç saat? Bursa Zonguldak yol tarifi? Bursa Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bursa ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Bursa ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bursa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bursa ili yüzölçümü yaklaşık 10,882 km2’dir. Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40°09′00″K 29°01′15″D GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Bursa Zonguldak Arası Kaç KM

Bursa Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 381 km’dir. Bursa Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 270 km’dir.

Bursa Zonguldak Arası Kaç KM

Bursa Zonguldak Arası Kaç Saat

Bursa Zonguldak arası kaç saat; Bursa Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 381 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Bursa Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Bursa Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 270 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 51 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

51 dakika

Bursa Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bursa Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 381 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 21 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 31 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bursa Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bursa Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.