İçeriğe geç

Bursa Uşak Arası Kaç KM

Bursa Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Bursa ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bursa Uşak arası kaç km? Bursa Uşak arası kaç saat? Bursa Uşak yol tarifi? Bursa Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bursa ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Bursa ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bursa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bursa ili yüzölçümü yaklaşık 10,882 km2’dir. Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40°09′00″K 29°01′15″D GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Bursa Uşak Arası Kaç KM

Bursa Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 321 km’dir. Bursa Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 172 km’dir.

Bursa Uşak Arası Kaç KM

Bursa Uşak Arası Kaç Saat

Bursa Uşak arası kaç saat; Bursa Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 321 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Bursa Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Bursa Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 172 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 43 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat 30 dakika

Otobüs ile;

4 saat 30 dakika

Uçak ile;

43 dakika

Bursa Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bursa Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 321 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 18 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 26 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bursa Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bursa Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.