Bursa Topçular Arası Kaç KM

Bursa Topçular arası kaç km; yazımızda öncelikle Bursa ve Topçular şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bursa Topçular arası kaç km? Bursa Topçular arası kaç saat? Bursa Topçular yol tarifi? Bursa Topçular arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bursa ile Topçular İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Bursa ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bursa ilinin yüzölçümü yaklaşık 10,882 km2’dir. Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40° 11′ 18.6936” Kuzey ve 29° 3′ 39.4740” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Topçular ilçesi;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Topçular ilçesinin yüzölçümü yaklaşık –km2dir. Topçular ilçesinin coğrafi konumu 40°41’29.4″N 29°26’02.0″E GPS koordinatlarıdır.

Bursa Topçular Arası Kaç KM

Bursa Topçular arası mesafe karayolu ile yaklaşık 175 km’dir.

Bursa Topçular Arası Kaç KM

Bursa Topçular Arası Kaç Saat

Bursa Topçular arası kaç saat; Bursa Topçular arası mesafe karayolu ile yaklaşık 175 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Bursa Topçular arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Bursa Topçular Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bursa Topçular arası mesafe karayolu ile yaklaşık 175 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 10 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 15 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bursa Topçular Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bursa Topçular arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Topçular’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Topçular’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.